FOMEI 8x56 DCF LEADER FMC ďalekohľad + poštovné ZADARMO + darček
Ďalekohľad DCF LEADER FMC je výkonný ďalekohľad pre náročných, ktorý ponúka vysokú svetelnosť a ostrý obraz aj za šera a v noci. Vodotesná konštrukcia plnená dusíkom, pogumované telo a centrálne ostrenie s dioptriou zabezpečujú spoľahlivé a pohodlné používanie v teréne. Ideálna voľba ako ďalekohľad na poľovníctvo, nočné pozorovanie a prírodu.


FOMEI 8x56 DCF LEADER FMC ďalekohľad

Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zostatkové svetlo, preto je možné s nimi pozorovanie aj za šera príp. v jasnej noci. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ vyžaduje vysokú svetelnosť obrazu a široké zorné pole. Sú vhodné pre poľovníctvo, turistiku ale aj na pozorovaniu nočnej oblohy.

FMC (Fully Multi-Coated) povrchová úprava objektívov zvyšuje priepustnosť svetla, čím zabezpečuje jasnejší obraz a vyššie optické rozlíšenie.

Ultraširoký záber znamená široké zorné pole, pri ktorom optika zachováva ostrý obraz aj na okrajoch. Vďaka tomu nevzniká rozmazanie na krajoch a celý obraz je rovnomerne ostrý.

Ďalekohľad naplnený dusíkom zabráni zahmlievaniu a chráni vnútro pred vlhkosťou.

Vodotesné telo (WR) - optické zariadenie je odolné voči vode a vlhkosti. Chráni vnútorné časti pred dažďom, striekancami alebo krátkym ponorením. Vhodné do hmly, jemného dažďa a ponorenia do hĺbky 1m.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8590385718512 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 56mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Statívový závit, Vodotesné, Plnené dusíkom (N), FMC úprava, Leader R technológia |
| Zväčšenie: | 8 |
| Hmotnosť: | 1,06kg |
| Zorný uhol: | 6,1° |
| Zorné pole v 1000 m: | 107m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 3m |
| Relatívna svetelnosť: | 49 |
| Optický výstup: | 7mm |
| Sklo hranola: | BaK4 |
| Úprava šošoviek: | FMC |
| Dioptrická korekcia: | +/- 3dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 14,5 cm |
| Dĺžka: | 16,5 cm |
| Obsah balenia: | Puzdro, popruh, krytky objektívu a okuláru, čistiaca handrička |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |