

FOMEI 8-24x50 ZCF ZOOM KLASIK ďalekohľad
ZCF (Zeiss Center Focus) označuje tradičnú konštrukciu s centrálnym zaostrovaním, kde sú objektívy širšie než okuláre. Jej hlavným významom je poskytnúť lepší 3D vnem (plasticitu) a širšie zorné pole pri nižšej cene v porovnaní s DCF modelmi.

MC (Multi-Coated) označuje viacnásobné antireflexné vrstvy nanesené na povrch šošoviek, ktoré zvyšujú priepustnosť svetla a znižujú nežiaduce odlesky. Významom pre ďalekohľad je jasnejší, kontrastnejší obraz a lepšia viditeľnosť aj v horších svetelných podmienkach.

ZOOM konštrukcia ďalekohľadu umožňuje pozorovateľovi variabilne si priblížiť pozorovaný objekt podľa potreby.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8590385730156 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 50mm |
| Špeciálna vlastnosť: | ZOOM, MC úprava |
| Zväčšenie: | 8-24 |
| Hmotnosť: | 0,8kg |
| Zorný uhol: | 4,5 (pri zvetšení 8x)° |
| Zorné pole v 1000 m: | 78 (pri zvetšení 8x)m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 8m |
| Relatívna svetelnosť: | 39,7 |
| Optický výstup: | 6,3mm |
| Sklo hranola: | BK7 |
| Úprava šošoviek: | MC |
| Dioptrická korekcia: | +/- 2dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 18 cm |
| Dĺžka: | 19 cm |
| Obsah balenia: | Puzdro, popruh, čistiaca handrička |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |
