FOMEI 7x50 LEADER RNV SMC ďalekohľad + poštovné ZADARMO + darček
Ďalekohľad 7x50 LEADER RNV je ideálny na pozorovanie za šera, vďaka vysokej svetelnosti a schopnosti využiť zostatkové svetlo. Ponúka zväčšenie 7x zvúčšenie a široké zorné pole, čo je vhodné, ak hľadáte ďalekohľad na poľovačku či turistický ďalekohľad.


FOMEI 7x50 LEADER RNV SMC ďalekohľad

Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zostatkové svetlo, preto je možné s nimi pozorovanie aj za šera príp. v jasnej noci. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ vyžaduje vysokú svetelnosť obrazu a široké zorné pole. Sú vhodné pre poľovníctvo, turistiku ale aj na pozorovaniu nočnej oblohy.

SMC (Super Multi-Coated) je pokročilá technológia nanášania siedmich a viac vrstiev antireflexných poťahov na všetky optické členy. Jej hlavným prínosom je extrémne vysoká priepustnosť svetla (až 99,8 %), čím sa dosahuje maximálne jasný a verný obraz bez nežiaducich odleskov aj v protisvetle.

Ultraširoký záber znamená široké zorné pole, pri ktorom optika zachováva ostrý obraz aj na okrajoch. Vďaka tomu nevzniká rozmazanie na krajoch a celý obraz je rovnomerne ostrý.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8590385723042 |
| ? Farebné odtiene: | Čierne odtiene |
| Priemer objektívu: | 50mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Statívový závit, ZCF konštrukcia, SMC úprava, Leader R technológia |
| Zväčšenie: | 7 |
| Hmotnosť: | 0,85kg |
| Zorný uhol: | 7,1° |
| Zorné pole v 1000 m: | 124m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 8m |
| Relatívna svetelnosť: | 51 |
| Optický výstup: | 7,1mm |
| Sklo hranola: | BaK4 |
| Úprava šošoviek: | SMC |
| Dioptrická korekcia: | +/- 2dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 19,1 cm |
| Dĺžka: | 16,8 cm |
| Obsah balenia: | Puzdro, popruh, krytky objektívu a okulára, čistiaca handrička |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |