FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED (A) spektív + poštovné ZADARMO + darček


FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED (A) spektív
ED technológia (Extra-low Dispersion) používa šošovky z materiálu s veľmi nízkou disperziou, ktoré znižujú farebné rozmazanie a zlepšujú ostrosť a farebnú vernosť obrazu.

SMC (Super Multi-Coated) je pokročilá technológia nanášania siedmich a viac vrstiev antireflexných poťahov na všetky optické členy. Jej hlavným prínosom je extrémne vysoká priepustnosť svetla (až 99,8 %), čím sa dosahuje maximálne jasný a verný obraz bez nežiaducich odleskov aj v protisvetle.

Ďalekohľad naplnený dusíkom zabráni zahmlievaniu a chráni vnútro pred vlhkosťou.

Vodotesné telo (WR) - optické zariadenie je odolné voči vode a vlhkosti. Chráni vnútorné časti pred dažďom, striekancami alebo krátkym ponorením. Vhodné do hmly, jemného dažďa a ponorenia do hĺbky 1m.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 8590385727323 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 85mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Vodotesné, Plnené dusíkom (N), ED úprava, SMC úprava |
| Zväčšenie: | 20-60 |
| Hmotnosť: | 1,96kg |
| Zorný uhol: | 1,1-2,1° |
| Zorné pole v 1000 m: | 20-36m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 5,5-6,0m |
| Sklo hranola: | BaK4 |
| Úprava šošoviek: | SMC |
| Statívový závit: | áno |
| Dĺžka: | 43cm |
| Obsah balenia: | Spektiv, puzdro, popruh, ofukovací balónik, čistiace pero, očistiaca handrička + tekutina, krytky objektívu a okulára |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |
