FOMEI 12x32 DCF KLASIK ďalekohľad
Ďalekohľad FOMEI 12x32 KLASIK je ľahký a kompaktný vreckový ďalekohľad, ideálny na turistiku, šport a pozorovanie prírody. Ponúka zväčšenie 12x, kvalitnú optiku BaK7 s FMC úpravou a pogumované telo pre vyššiu odolnosť. Vďaka minimálnej hmotnosti a rozmerom je perfektný na každodenné nosenie a rýchle použitie v teréne.


FOMEI 12x32 DCF KLASIK ďalekohľad
FMC (Fully Multi-Coated) povrchová úprava objektívov zvyšuje priepustnosť svetla, čím zabezpečuje jasnejší obraz a vyššie optické rozlíšenie.

DCF (Dach-Prism) je moderná konštrukcia v jednej línii, ktorá zabezpečuje úzky a kompaktný tvar ďalekohľadu. Jej hlavným významom je vysoká odolnosť a nízka hmotnosť, vďaka čomu je ideálna na časté prenášanie v náročnom teréne.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8590385711124 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 32mm |
| Špeciálna vlastnosť: | FMC úprava |
| Zväčšenie: | 12 |
| Hmotnosť: | 0,43kg |
| Zorný uhol: | 4,7° |
| Zorné pole v 1000 m: | 82m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 3,5m |
| Relatívna svetelnosť: | 7,1 |
| Optický výstup: | 2,7mm |
| Sklo hranola: | BK7 |
| Úprava šošoviek: | FMC |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Dĺžka: | 13 cm |
| Obsah balenia: | Puzdro, popruh, čistiaca handrička |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |
