FOMEI 10x50 LEADER WR ďalekohľad + poštovné ZADARMO + darček
Kompaktný a odolný ďalekohľad 10x50 LEADER WR je vodeodolný a plnený dusíkom, čo zaručuje ochranu proti oroseniu a spoľahlivé použitie aj v náročných podmienkach. Ponúka vysokú svetelnosť a kvalitný obraz, zatiaľ čo úprava Water Resistant Coating odpudzuje vodu a nečistoty. Praktický systém DUAL FOCUS umožňuje jednoduché ostrenie jedným prvkom a pevná, no ľahká konštrukcia s magnéziom z neho robí ideálnu voľbu na lov, turistiku aj šport.


FOMEI 10x50 LEADER WR ďalekohľad

SMC (Super Multi-Coated) je pokročilá technológia nanášania siedmich a viac vrstiev antireflexných poťahov na všetky optické členy. Jej hlavným prínosom je extrémne vysoká priepustnosť svetla (až 99,8 %), čím sa dosahuje maximálne jasný a verný obraz bez nežiaducich odleskov aj v protisvetle.

Pre ostrenie je použitá mechanika DUAL FOCUS, kde je ostrenie aj dioptrická korekcia osadená na jeden ovládací prvok, ktorý sa ľahko ovláda a zabraňuje samovoľnému preostreniu ďalekohľadu.

Ďalekohľad je naplnený dusíkom, čo bráni zahmlievaniu a chráni vnútro pred vlhkosťou.

Vodotesné telo (WR) - optické zariadenie je odolné voči vode a vlhkosti. Chráni vnútorné časti pred dažďom, striekancami alebo krátkym ponorením. Vhodné do hmly, jemného dažďa a ponorenia do hĺbky 1m.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8590385727033 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 50mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Statívový závit, Vodotesné, Plnené dusíkom (N), SMC úprava, WR úprava |
| Zväčšenie: | 10 |
| Hmotnosť: | 0,76kg |
| Zorný uhol: | 5,3° |
| Zorné pole v 1000 m: | 93m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 3,5m |
| Relatívna svetelnosť: | 25 |
| Optický výstup: | 55mm |
| Sklo hranola: | BaK4 |
| Úprava šošoviek: | SMC WR |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 13,5 cm |
| Dĺžka: | 16,5 cm |
| Obsah balenia: | Puzdro, popruh, čistiaca handrička |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |