FOMEI 10x25 MONO BEATER ďalekohľad
Kompaktný ďalekohľad 10x25 MONO BEATER je ideálny na pozorovanie prírody, turistiku, cyklistiku aj ako detský ďalekohľad. Vďaka kvalitnej optike a ľahkej odolnej konštrukcii DCF ponúka tento mononokulár spoľahlivý výkon aj v náročných podmienkach.


FOMEI 10x25 MONO BEATER ďalekohľad

DCF (Dach-Prism) je moderná konštrukcia v jednej línii, ktorá zabezpečuje úzky a kompaktný tvar ďalekohľadu. Jej hlavným významom je vysoká odolnosť a nízka hmotnosť, vďaka čomu je ideálna na časté prenášanie v náročnom teréne.

FMC (Fully Multi-Coated) povrchová úprava objektívov zvyšuje priepustnosť svetla, čím zabezpečuje jasnejší obraz a vyššie optické rozlíšenie.

Twist-up systém sú otočné vysúvacie očnice, ktoré umožňujú plynulé nastavenie vzdialenosti oka od okuláru. Ich hlavným významom je maximálny komfort pri pozorovaní, pretože dovoľujú ľahko prispôsobiť ďalekohľad pre ľudí s okuliarmi aj bez nich.

Ďalekohľad je naplnený dusíkom, čo bráni zahmlievaniu a chráni vnútro pred vlhkosťou.

Vodotesné telo (WR) - optické zariadenie je odolné voči vode a vlhkosti. Chráni vnútorné časti pred dažďom, striekancami alebo krátkym ponorením. Vhodné do hmly, jemného dažďa a ponorenia do hĺbky 1m.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8590385715344 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 25mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Vodotesné, Plnené dusíkom (N), FMC úprava, Twist-Up systém |
| Zväčšenie: | 10 |
| Hmotnosť: | 0,15kg |
| Zorný uhol: | 6° |
| Zorné pole v 1000 m: | 105m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 6m |
| Relatívna svetelnosť: | 6,25 |
| Optický výstup: | 2,5mm |
| Sklo hranola: | BaK4 |
| Úprava šošoviek: | FMC |
| Obsah balenia: | Puzdro, popruh, čistiaca handrička |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |