FOMEI 10x42 FOREMAN PRO XLD ďalekohľad + poštovné ZADARMO + darček
Profesionálny lovecký ďalekohľad FOMEI 10x42 FOREMAN PRO XLD je vďaka špičkovej svetelnej priepustnosti a vrstvám HTC/DEC ideálnou optikou na pozorovanie za šera a v noci. Tento výkonný binokulár ponúka extrémne široké zorné pole a precíznu hranovú ostrosť, ktorú ocenia nároční poľovníci, ornitológovia aj turisti. Robustná konštrukcia je plnená dusíkom, čo zaručuje úplnú vodotesnosť a odolnosť voči zahmlievaniu v náročných outdoorových podmienkach.


FOMEI 10x42 FOREMAN PRO XLD ďalekohľad

HTC (High Transmission Coating) sú špeciálne antireflexné vrstvy, ktoré zvyšujú priepustnosť svetla a zlepšujú jas aj kontrast obrazu.

DEC (Di-Electrical Coating) sú dielektrické vrstvy na hranoloch, ktoré zvyšujú odrazivosť svetla a zlepšujú jas aj kontrast obrazu.

Fázové vrstvy znižujú interferenciu svetla, zvyšujú kontrast a ostrosť obrazu čím sa dosiahne vyššia kvalita obrazu.

Ultraširoký záber znamená široké zorné pole, pri ktorom optika zachováva ostrý obraz aj na okrajoch. Vďaka tomu nevzniká rozmazanie na krajoch a celý obraz je rovnomerne ostrý.

Ďalekohľad je naplnený dusíkom, čo bráni zahmlievaniu a chráni vnútro pred vlhkosťou.

Vodotesné telo (WR) - optické zariadenie je odolné voči vode a vlhkosti. Chráni vnútorné časti pred dažďom, striekancami alebo krátkym ponorením. Vhodné do hmly, jemného dažďa a ponorenia do hĺbky 1m.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 8590385727378 |
| ? Farebné odtiene: | Čierne odtiene |
| Priemer objektívu: | 42mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Statívový závit, Vodotesné, Plnené dusíkom (N), Fázové vrstvy, DEC úprava, HTC úprava |
| Zväčšenie: | 10 |
| Hmotnosť: | 0,79kg |
| Zorný uhol: | 7,0° |
| Zorné pole v 1000 m: | 122m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 2,5m |
| Relatívna svetelnosť: | 17,64 |
| Optický výstup: | 4,2mm |
| Sklo hranola: | BaK4 + Phaze coating |
| Úprava šošoviek: | HTC/DEC |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 13 cm |
| Dĺžka: | 15,3 cm |
| Obsah balenia: | Krytky na okulár aj na objektív, popruh, pevná brašna, mäkká antistatická utierka z mikrovlákna |
Rozbalenie produktu
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |