FOMEI 10x42 FOREMAN APO ďalekohľad + poštovné ZADARMO + darček
Ďalekohľad FOMEI 10x42 FOREMAN APO disponuje apochromatickou optikou a antireflexnými vrstvami, ktoré zabezpečujú vysokú svetelnú priepustnosť a brilantne ostrý obraz bez farebného skreslenia. Robustné telo s nízkou hmotnosťou je plnené dusíkom, čo zaručuje úplnú vodotesnosť a odolnosť voči zahmlievaniu v náročných podmienkach. Vďaka extra širokému zornému polu je tento profesionálny binokulár ideálnou voľbou pre detailné pozorovanie zveri a prírody aj za zhoršených svetelných podmienok.


FOMEI 10x42 FOREMAN APO ďalekohľad

APO komponenty sú špeciálne optické šošovky, ktoré minimalizujú farebné skreslenie (chromatickú aberáciu). Vďaka tomu poskytujú ostrejší a farebne presnejší obraz v ďalekohľadoch a iných optických zariadeniach.

FBMC (Fully Broadband Multi-Coating) označuje viacvrstvové antireflexné vrstvy na optických prvkoch, ktoré zlepšujú priepustnosť svetla. Výsledkom je jasnejší obraz, lepší kontrast a vernejšie farby.

Fázové vrstvy znižujú interferenciu svetla, zvyšujú kontrast a ostrosť obrazu čím sa dosiahne vyššia kvalita obrazu.

Ultraširoký záber znamená široké zorné pole, pri ktorom optika zachováva ostrý obraz aj na okrajoch. Vďaka tomu nevzniká rozmazanie na krajoch a celý obraz je rovnomerne ostrý.

Ďalekohľad je naplnený dusíkom, čo bráni zahmlievaniu a chráni vnútro pred vlhkosťou.

Vodotesné telo (WR) - optické zariadenie je odolné voči vode a vlhkosti. Chráni vnútorné časti pred dažďom, striekancami alebo krátkym ponorením. Vhodné do hmly, jemného dažďa a ponorenia do hĺbky 1m.
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 8590385718871 |
| ? Farebné odtiene: | Zelené odtiene |
| Priemer objektívu: | 42mm |
| Špeciálna vlastnosť: | Statívový závit, Vodotesné, Plnené dusíkom (N), Fázové vrstvy |
| Zväčšenie: | 10 |
| Hmotnosť: | 0,85kg |
| Zorný uhol: | 7,8° |
| Zorné pole v 1000 m: | 136m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 2m |
| Relatívna svetelnosť: | 17,64 |
| Optický výstup: | 4,2mm |
| Sklo hranola: | BaK4 |
| Úprava šošoviek: | FBMC |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4dpt |
| Statívový závit: | áno |
| Šírka: | 12,3cm |
| Dĺžka: | 15,6cm |
| Obsah balenia: | Ochranné kryty objektívov, praktické puzdro na prenášanie, čistiaci roztok a handrička na optiku |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FOMEI je česká značka založená v roku 1990, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis techniky pre fotografiu, optiku a spracovanie obrazu. Špecializuje sa najmä na štúdiové osvetlenie, fotografické príslušenstvo, fotopapiere, tlačové materiály a optické zariadenia - ďalekohľady.
Značka pôsobí na medzinárodnom trhu (export do desiatok krajín) a poskytuje komplexné služby – od vývoja produktov až po ich servis a my máme to šťastie, že s nimi spolupracujeme. Práve u nás nájdete špičkové profesionálne ďalekohľady rôzneho typu.
| Výrobná spoločnosť : | FOMEI Slovakia s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za kasárňou 1 83103 Bratislava |
| E-mail : | info@fomei.sk |